Datové balíčky a LTE internet

Pokud dojde v kalendářním měsíci k předčasnému vyčerpání datového balíčku, bude internet místo zpomalení pozastaven. K obnovení dojde automaticky vždy k 1. v měsíci. V případě, že budete chtít internet využívat i po vyčerpání datového balíčku před automatickým obnovením, nabízíme možnost jednorázového dokoupení datového balíčku se slevou. Zvýhodněná nabídka datových balíčků je 150MB za 60Kč, 300MB za 120Kč nebo 600MB za 170Kč. Data je možné dokoupit pohodlně přímo v samoobsluze.


Dokup datové kapacity lze aktivovat ke všem nabízeným datovým balíčkům. U těchto datových kapacit je aktivována síť LTE. Dokup kapacity lze čerpat v roamingu Zóna 1.
Dokup kapacity má platnost 720 hodin tedy 30dnů s přesností na minuty a vteřiny od data a času aktivace.
Lze provést 2 dokupy, 3. dokup lze provést, až pokud bude jeden ze dvou předchozích dokupů vyčerpán nebo expiroval (uplyne 720 hodin od aktivace).
Pokud máte aktivní datový balíček a dokup, nejdříve se čerpá datový balíček, poté dokup. Pokud máte aktivní dva dokupy, nejdříve se čerpá datový balíček, následně dokup 1, který byl aktivovaný jako 1. a až poté dokup 2. Při obnově měsíčního datového balíčku 1. dne v měsíci má opět měsíční datový balíček přednost v čerpání před zbývajícím dokupem (dokupy).

K jakémukoliv hlasovému tarifu si můžete aktivovat též libovolný datový balíček z naší nabídky. Kapacitu vybraných dat máte vždy k dispozici na daný kalendářní měsíc. V průběhu měsíce si můžete také data dokoupit. Tarify je možné libovolně kombinovat dle Vaší potřeby. Po vyčerpání FUP jsou data úplně vypnuta, přičemž je možné si datový balíček dokoupit dle aktuální nabídky a ceníku pohodlně přímo v samoobsluze. Stačí se přihlásit a na úvodní stránce zadat "dokup datového limitu", kde si již vyberete vyhovující balíček za zvýhodněnou cenu.

Aby Vám internet v mobilu fungoval, je nutné mít aktivovaný datový balíček. Rádi Vám poradíme, který datový balíček vybrat - zavolejte na 4488 ze sítě 99mobile nebo napište email na info@99mobile.cz.

Obecné nastavení internetu v mobilu:

  Obecné parametry pro nastavení telefonu
APN internet.t-mobile.cz
Jméno uživatele ponechte prázdné *
Heslo ponechte prázdné *
Primární DNS automaticky **
Sekundární DNS automaticky **
  TM CZ GPRS WAP2
Domovská stránka http://tmo.cz/
Typ spojení trvalé
Zabezpečené spojení vypnuto
Nosič GPRS
Spojení GPRS podle potřeby
Přístupový bod GPRS (APN) wap.t-mobile.cz
IP adresa 010.000.000.010
Port 80
Typ autentizace normální
Jméno uživatele wap
Heslo wap

V nabídce máte možnost si vybrat vysněný tarif s paušálem za 29Kč bez volných jednotek a k tomuto tarifu různé datové kapacity od 150MB až do 1GB dat. Všechny datové tarify podporují LTE, můžete je využít i pro tablety, ale zároveň ze SIM karty můžete volat či psát SMS.

LTE je technologie vysokorychlostního mobilního internetu založena na sítích GSM/EDGE a UMTS/HSPA. Jedná se o mezičlánek mezi technologií 3G a 4G. Rychlost internetu dosahuje několik desítek Mbit. Někteří operátoři uvádějí teoretické hodnoty přes 100Mbit, reálná rychlost internetu se pohybuje okolo 20Mbit. Tuto rychlost si můžete na mobilním telefonu, který má od nás aktivní datový tarif podporující LTE snadno změřit jakýmkoliv serverem či aplikací, který měření poskytuje.

Datový roaming je implicitně vypnut. Pro jeho aktivaci nás kontaktujte. Data využitá v rámci EU se odečítají z FUP nastaveného datového balíčku. Mimo EU jsou účtovány zvlášť po MB nad rámec Vašeho paušálu dle platného ceníku konkrétní zahraniční destinace.

LTE můžete využít v mobilních telefonech, které ho podporují, pomocí modemů nebo tabletů s podporou LTE. Stačí si u nás vybrat jakýkoliv datový balíček, všechny balíčky i SIM karty LTE podporují. Pokud se nebudete nacházet v dosahu pokrytí LTE, data Vám samozřejmě fungovat budou. Datové balíčky nejsou určeny jen pro LTE, ale i pro sítě 2G a 3G sítě apod.

Zda Váš mobilní telefon LTE podporuje snadno zjistíte u jeho výrobce.