Vysněný tarif
Vytvořtě si svůj vysněný tarif a získejte slevu 150Kč!
Doporuč a získej
Doporučte nás svým blízkým a dostanete slevu.

Vyhrajte jedinečný kalendář pro rok 2019.Štěpán Hon, autor úspěšného projektu DOMA vás zve do domovů slavných osobností. Společně s dvanáctkou vybraných nafotil charitativní kalendář plný emocí a pohledů do jejich soukromí. Kalendář obsahuje řadu praktických nástrojů, do kterých spadá např. vyznačení významných dnů u nás i ve světě, fáze měsíce nebo změny letního a zimního času. Kromě praktického pomocníka tak získáte krásný doplněk do vaší domácnosti.

K jeho získání stačí správně zodpovědět na otázku:
"Kolik stojí měsíční TVŮJ VYSNĚNÝ TARIF", který obsahuje 50 minut, 50 SMS a 150 MB dat? "

Správné odpovědi společně s vašimi identifikačními údaji zapište prosím do níže uvedeného formuláře.
Výherce vyhlásíme dne 18.12. na této stránce a zároveň bude informován e-mailem.

Podmínky soutěže včetně informací o zpracování osobních údajů naleznete na našem webu: https://www.99mobile.cz/soutez-doma-2019/pravidla/.

Pořadatelem soutěže a správcem osobních údajů je společnost MAXPROGRES mobile s.r.o., IČ 01549278, zpracovatelem osobních údajů je společnost: Webkomplet, s.r.o., IČ 29185084.

 

Výhercem naší soutěže se stává ....
Miroslava Komrsková

Se souhlasem pro marketingové a obchodní účely budou zpracovány shora uvedené osobní údaje účastníka primárně pro vytvoření vhodné nabídky produktů a služeb společnosti MAXPROGRES mobile s.r.o., IČ 01549278 nebo třetích stran a v souvislosti s oslovením účastníka, a to telefonicky, písemně, prostřednictvím veškerých prostředků internetové reklamy a formou elektronické komunikace prostřednictvím kontaktních údajů nebo čísel služby. Souhlas zůstává v platnosti následující 4 roky po jeho udělení nebo do doby, dokud jej účastník neodvolá.