Doporuč a získej
Doporučte nás svým blízkým a dostanete slevu.
Vysněný tarif
Vytvořte si vlastní tarif na míru.

Vánoční soutěž o bezdrátový Bluetooth reproduktor JBL GO 2


Vánoce jsou tady a my jsme se rozhodli, že vám uděláme radost. Nemáte chuť si vánoční koledy pustit na novém Bluetooth reproduktoru od JBL? My ano. Jeden tady máme pro vás a díky naší vánoční soutěži může být váš. Reproduktor připojíte prostřednictvím Bluetooth technologie k vašemu chytrému telefonu. Kapacita baterie vám vystačí na 5 hodin poslouchání hudby. Pokud byste chtěli trošku soukromí, tak stačí připojit sluchátka prostřednictvím 3,5mm jack konektoru. Velkou výhodou je jeho voděodolnost s certifikací IPX7.

 

Bluetooth reproduktor JBL GO 2 je zkrátka dárek, který potěší.

Jak vyhrát Bluetooth reproduktor JBL GO 2?

Stačí pouze odpovědět na naši otázku:

Kolik stojí mobilní tarif, ve kterém máte 50 volných minut, 50 SMS a 300 MB dat?

Správnou odpověď společně s vašimi identifikačními údaji jen napíšete do níže uvedeného formuláře.

P.S.: Když se blíží ty Vánoce, tak vám dáme menší nápovědu. Zkuste kouknout na web 99mobile. Určitě tam najdete správnou odpověď.

Výherce vyhlásíme dne 17. 12. 2019 na této stránce, na Facebooku 99mobile a zároveň bude informován e-mailem.

Výhercem soutěže se stává Eva Maděrová.

Podmínky soutěže včetně informací o zpracování osobních údajů naleznete na našem webu: www.99mobile.cz/vanocnisoutez/pravidla

Pořadatelem soutěže a správcem osobních údajů je společnost MAXPROGRES mobile s.r.o., IČ:01549278, zpracovatelem osobních údajů je společnost: Webkomplet, s.r.o., IČ 29185084.

Se souhlasem pro marketingové a obchodní účely budou zpracovány shora uvedené osobní údaje účastníka primárně pro vytvoření vhodné nabídky produktů a služeb společnosti MAXPROGRES mobile s.r.o., IČ 01549278 nebo třetích stran a v souvislosti s oslovením účastníka, a to telefonicky, písemně, prostřednictvím veškerých prostředků internetové reklamy a formou elektronické komunikace prostřednictvím kontaktních údajů nebo čísel služby. Souhlas zůstává v platnosti následující 4 roky po jeho udělení nebo do doby, dokud jej účastník neodvolá.